img 31.08.2026 14:49

LICITATIE GH AUTOTEST SRL

ANUNŢ DE VÂNZARE

Subscrisa ALPHA INSOLVENCY IPURL, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Minerilor nr. 49, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al societăţii GH AUTOTEST S.R.L.- în faliment - anunţă scoaterea la vânzare, prin licitaţie publică cu strigare, a următorului bun în proprietatea debitoarei:
Nr. crt. Denumire bun Cantitate Preț pornire
1 ELEVATOR AUTO ATC-232, CU 2 COLOANE 1 3.029 lei
TOTAL 3.029 lei + TVA

Documentaţia de înscriere la licitaţie prevăzută în caietul de sarcini va trebui depusă cu cel puţin 24 de ore înainte de ora licitaţiei. Licitaţia va avea loc în data de 24.08.2026, ora 1200, la sediul lichidatorului judiciar din Cluj-Napoca, iar în caz de neadjudecare aceasta se repetă în 31.08.2026 și 07.09.2026 ora 1200 pornind de la acelaşi preţ. Lista cu bunurile din componenţa activului descrierea acestora şi condiţiile de participare la licitaţie sunt cuprinse în Caietul de sarcini care poate fi achiziţionat de la sediul lichidatorului judiciar contra unei sume de 150 RON+TVA.
Informaţii suplimentare se pot obţine le numărul de telefon: 0264-704904.