205 vizualizari
Imprima
LICITATIE QUICK FIT TYRE SRL
ANUNŢ DE VÂNZARE
Subscrisa ALPHA INSOLVENCY IPURL, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Minerilor nr. 49, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al societăţii QUICK FIT TYRE S.R.L.- în faliment - anunţă scoaterea la vânzare individuală, prin licitaţie publică cu strigare, a următoarelor bunuri mobile și imobile aflate în proprietatea debitoarei:
Nr. crt. Denumire bun Cantitate Preț pornire
1 LAPTOP HP PROBOOK 1 329 lei
2 CALCULATOR SPACER 1 269,50 lei
3 APPLE IPAD PRO CELULAR 1 460,60 lei
4 IPHONE X64GB 1 42,7 lei
TOTAL 1.101,60 lei + TVA
1 TEREN LIBER - ZIMANDU NOU, CLUJ (CF 306205) 1 lei
TOTAL 131.740 lei
Documentaţia de înscriere la licitaţie prevăzută în caietul de sarcini va trebui depusă cu cel puţin 24 de ore înainte de ora licitaţiei. Licitaţia va avea loc în data de 02.09.2026, ora 1000, la sediul lichidatorului judiciar din Cluj-Napoca, iar în caz de neadjudecare aceasta se repetă în 09.09.2026, 16.09.2026, 23.09.2026 și 30.09.2025 ora 1100 pornind de la acelaşi preţ.
Informaţii suplimentare se pot obţine le numărul de telefon: 0264-704904.
Subscrisa ALPHA INSOLVENCY IPURL, cu sediul în Cluj-Napoca, str. Minerilor nr. 49, jud. Cluj, în calitate de lichidator judiciar al societăţii QUICK FIT TYRE S.R.L.- în faliment - anunţă scoaterea la vânzare individuală, prin licitaţie publică cu strigare, a următoarelor bunuri mobile și imobile aflate în proprietatea debitoarei:
Nr. crt. Denumire bun Cantitate Preț pornire
1 LAPTOP HP PROBOOK 1 329 lei
2 CALCULATOR SPACER 1 269,50 lei
3 APPLE IPAD PRO CELULAR 1 460,60 lei
4 IPHONE X64GB 1 42,7 lei
TOTAL 1.101,60 lei + TVA
1 TEREN LIBER - ZIMANDU NOU, CLUJ (CF 306205) 1 lei
TOTAL 131.740 lei
Documentaţia de înscriere la licitaţie prevăzută în caietul de sarcini va trebui depusă cu cel puţin 24 de ore înainte de ora licitaţiei. Licitaţia va avea loc în data de 02.09.2026, ora 1000, la sediul lichidatorului judiciar din Cluj-Napoca, iar în caz de neadjudecare aceasta se repetă în 09.09.2026, 16.09.2026, 23.09.2026 și 30.09.2025 ora 1100 pornind de la acelaşi preţ.
Informaţii suplimentare se pot obţine le numărul de telefon: 0264-704904.