tehnician service

14.06.18
12:11
170 vizualizari
Tip:
Full Time
Nivel:
Entry-level
Loc:
Cluj-Napoca, Cluj
Domenii:
Specialisti | Tehnicieni
Salariu:
Se va negocia in urma interviului
Educatie:
Studii tehnice
Experienta:
6 luni - 1 an
Permis de conducere:
B
Postul:
Engleza:
Da

DESCRIERE JOB

Tehnician Service aparate de curatenie
RESPONSABILITĂŢI

- Recepţionează echipamentele,  le pune în funcţiune şi instruieşte operatorii care vor lucra cu ele
- Efectueaza diagnoza in vederea stabilirii defectului,  utilizand metode specifice
- Efectueaza necesarul de piese de schimb utilizand cataloagele de piese
- Se deplasează la sediul clientului pentru întreţinerea echipamentelor
- Participa direct la activitati de marketing,  targuri,  expozitii,  demonstratii

CERINTE

Cerinte
- Experienta in reparatii aparate KARCHER, MAKITA, ETC(aspiratoare, curatitoare cu presiune, masini de curatat pardoseli)
- Cunostinte PC- Word, Excel, Outlook
- Permis de conducere- categoria B

Calitati

- Disponibilitate la deplasari
- Dorinta si curiozitate de a invata echipamente noi
- Inclinatie catre domeniul tehnic, seriozitate, spirit de initiativa

OFERTA

salariu fix, bonusuri, beneficii

- Job stabil
- Cadru de lucru dinamic şi profesionist
- Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

DATE CONTACT

email: office@ecoteraclean.ro tel: 0744/988639

CLUJ-NAPOCA,CLUJ
SC ECO TERA CLEAN SRL C0MERCIALIZEAZA: gama complecta de aparate si utilaje profesionale pentru curatenie si ingrijire curte si gradina. CURATITOARE cu presiune cu apa rece si cu incalzirea apei; ASPIRATOARE uscate, uscat-umede, cu spalare tip spray extractie, curatatoare cu abur; MASINI DE FRECAT ASPIRAT (cu alimentare la retea sau cu baterie, cu perie disc sau perie valt), MONODISC, APARAT DE CURATAT mocheta ECHIPAMENTE INDUSTRIALE: ASPIRATOARE industriale, CURATITOARE cu gheata carbonica, SPALATORII AUTO cu fise; ECHIPAMENTE PENTRU INGRIJIRE CURTE SI GRADINA: MASINA de maturat, MOTOCOASA, SUFLANTA frunze, TOCATOR frunze, FIERASTRAU electric; GAMA COMPLECTA DE ACCESORII, DETERGENTI, CONSUMABILE, PIESE de schimb: ASIGURA mentenanta si service; INCHIRIAZA aparate si utilaje pentru diverse lucrari de curatenie. BRAND: KARCHER, MAKITA, NILFISK, VIPER
Salariu:
Educatie:
Experienta:
B
Postul:
Engleza:
Da
APLICA ACUM

Au aplicat pana acum 0 candidati pentru acest job Adaugat acum 10 zile, expira in 20 zile

SCRIE UN COMENTARIU ADAUGA LA FAVORITE