Postat in: 15.04.14 13:07
Vizualizari: 15361

SALON DE MASAJ EROTIC DE LUX

Loc: Cluj-Napoca, Cluj

Educatie: Nespecificat

Experienta: 6 luni - 1 an

Permis conducere: Nici o cerinta

Salariu: Nespecificat

Post: maseuza

Descrierea postului
Salon de masaj erotic cu clientela selecta angajeaza tinere peste 18 ani, sociabile , comunicative, aspect fizic placut. Se ofera pregatire, program flexibil, castiuri intre 1000-2000 euro/luna, cadru legal, securitate, discretie, seriozitate si profesionalism. Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu placut,de lux, intr-o echipa profesionista suna cu incredre.
Cerinte
comunicativa, sociabila, serioasa
Oferta
1000-2000 euro pe luna garantat
Date contact
0753 807 439, suna@yahoo.com

Au aplicat pana acum 3 candidati pentru acest job

Adaugat acum 569 zile, expira in 7 zile

Piata Online Cel mai mare site de anunturi gratuite.
Noi iti rezolvam problema!
Pentru a beneficia de toate avantajele:
Autentificare

Ai uitat parola?

Nici o problema, o poti recupera usor completand adresa ta de e-mail cu care te-ai inregistrat