Postat in: 22.07.14 05:26
Vizualizari: 15952

Job secretara

Loc: Cluj-Napoca, Cluj

Educatie: Nespecificat

Experienta: fara experienta

Permis conducere: Nici o cerinta

Salariu: Nespecificat

Post: Job secretara

Descrierea postului
Salon de masaj oriental din Cluj-Napoca angajeaza  domnisoara tanara, serioasa,  cu abilitati in comunicare si organizare  pe post de SECRETARA. Se ofera carte de munca, program part-time sau full-time, salar fix motivant plus bonusuri pentru performanta. Mai multe informatii la numarul de telefon 0753807439
Cerinte
omnisoara tanara, serioasa,  cu abilitati in comunicare si organizare  pe post de SECRETARA.
Oferta
Se ofera carte de munca, program part-time sau full-time, salar fix motivant plus bonusuri pentru performanta

Au aplicat pana acum 7 candidati pentru acest job

Adaugat acum 674 zile, expira in 12 zile

Piata Online Cel mai mare site de anunturi gratuite.
Noi iti rezolvam problema!
Pentru a beneficia de toate avantajele:
Autentificare

Ai uitat parola?

Nici o problema, o poti recupera usor completand adresa ta de e-mail cu care te-ai inregistrat