Postat in: 15.10.14 11:24
Vizualizari: 3054568

Locuri de munca domeniul hotelier - ITALIA!

Loc: ,

Domenii: AuPair, BabySitter, Menaj, Curatenie

Salariu: 1000 - 1500 Euro / luna

Educatie: Nespecificat

Experienta: 6 luni - 1 an

Permis de conducere: Nici o cerinta

Postul: Locuri de munca domeniul hotelier - ITALIA!

Italiana: Da

Descrierea postului
Locuri de munca domeniul Hotelier - Locuri de munca pentru sezonul de IARNA 2014-2015. Se cauta: cameriste, ospatarite, ajutor bucatar, bariste.

Cerinte
Obligatoriu minim 2 sezoane lucrate la hotel in Italia, lb. italiana la nivel bun.
Oferta
Se ofera: contract de munca legal, cazare si masa, salarii intre 1000-1500 EUR
Date contact
0752-283285, 0264-591963

Adaugat acum 755 zile, expira in 238 zile

Piata Online Cel mai mare site de anunturi gratuite.
Noi iti rezolvam problema!
Pentru a beneficia de toate avantajele:
Autentificare

Ai uitat parola?

Nici o problema, o poti recupera usor completand adresa ta de e-mail cu care te-ai inregistrat